Osho Festival in Wajid

Zaterdag 20 en zondag 21 januari.
Wajid OMC, Prins Hendrikplein 1,  Den Haag.

Dit weekend herdenken we de dag dat Osho zijn lichaam verliet op 19 januari 1990 en vieren we dat stichting Wajid 40 jaar geleden is opgericht.
Dit doen we voornamelijk met interessante workshops, individuele sessies en de vertoning van de documentaire Ten Thousand Shades of Osho (2022). Ook kan je nieuwe en en tweedehands OSHO boeken kopen.
Kiezen voor Sannyas? Dat kan dit weekend! Meld je aan via tara@xs4all.nl.

Voor informatie over programma en praktische zaken: oshofestival.nl.
Aanmelden: Osho Festival.


Ik vier mezelf en ik hoop dat er snel een dag zal komen waarop jij jezelf zult vieren.
En als er duizenden mensen over de hele wereld aan het vieren zijn,  aan het zingen, dansen, in extase zijn, dronken met het goddelijke, dan is er geen enkele mogelijkheid tot mondiale zelfmoord. Met zulke festiviteit en zulk gelach, met zulke geestelijke en lichamelijke gezondheid, met zulke natuurlijkheid en spontaniteit, hoe kan er dan nog oorlog zijn? Alleen miljoenen boeddha’s zijn in staat een atmosfeer van vrede, van liefde, van compassie, van feestviering te creëren.

Als je huilt, als je je ellendig voelt, dan ben je alleen. 
Als je viert dan doet het hele bestaan met je mee. 
Tijdens het vieren, leren we het ultieme, het oneindige kennen. 
Alleen door te vieren, overstijgen we de cyclus van geboorte en dood.

Osho: I Celebrate Myself. God Is No Where, Life Is Now Here #4.